ΑΘΛΗΤΙΚΑ, Σητεια

ΑΟ-ΚΡΙΤΣΑΣ -ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ 3-1

hqdefault

Νέο στραβοπάτημα για την ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ αντιθέτως με την ομάδα της   ΚΡΙΤΣΑΣ η οποία μπήκε με το δεξί στον καινούργιο χρόνο.

Ο αγώνας δεν διεκδικεί δάφνες κατά την διάρκειά του.Μοιρασμένο το παιχνίδι αν εξαιρέσουμε το τελευταίο δεκαπεντάλεπτο.Η ομάδα της ΚΡΙΤΣΑΣ ευτύχησε να προηγηθεί με δυο τέρματα ενώ η ΝΙΚΗ ΣΗΤΕΙΑΣ κατάφερε να μειώσει σε 2-1 δέκα λεπτά πρίν την λήξη του αγώνα.

Εφτασε μάλιστα πολύ κοντά στην ισοφάριση  στα πέντε τελευταία λεπτά  με δύο κλασικές ευκαιρίες , η μια μάλιστα απο την ίδια την γηπεδούχο ομάδα όπου με υπερένταση ο τερματοφύλακας της Κριτσάς  έδιωξε την  κεφαλιά του συμπαίχτη του.

Αντί της ισοφάρισης ύστερα από ενα τραγικό λάθος του τερματοφύλακα της ΝΙΚΗΣ η ΚΡΙΤΣΑ διαμόρφωσε το σκόρ σε 3-1 σβήνοντας έτσι την οποιαδήποτε ελπίδα από την Στειακή ομάδα.

O STYLE 100  ηταν εκεί δείτε μερικά στιγμιότυπα και γκόλ από την αναμέτρηση των δυο ομάδων: