ΑΘΛΗΤΙΚΑ, Σητεια

ΑΟ ΣΚΟΠΗΣ-ΑΣΙ 1-1(ΒΙΝΤΕΟ)

hqdefault

Το παιχνίδι δεν διεκδικεί δάφνες .Ηταν ένα σκληρό παιχνίδι και από τις δυο ομάδες με πολλά φάουλ.Λίγο πριν την λήξη του Α΄ ημιχρόνου η ομάδα του ΑΣΙ κατάφερε να προηγηθεί  με γκολ που αμφισβητήθηκε έντονα από τους παίχτες της Σκοπής (βλέπε βίντεο).

Στην επανάληψη και συγκεκριμένα στην αρχή του Β΄ημιχρόνου στο 54΄ η ομάδα της Σκοπής κέρδισε πέναλτι χωρίς διαμαρτυρίες από την ομάδα του ΑΣΙ ισοφαρίζοντας έτσι το σκορ.

Ολο το Β΄ ημίχρονο προσπάθησαν και οι δύο ομάδες με μια ελαφρά υπεροχή της Σκοπής ,όμως δεν τα κατάφερε,Ετσι φτάσαμε στο τέλος

του αγώνα βρίσκοντας τις δύο ομάδες ισόπαλες με σκορ 1-1

Δείτε στιγμιότυπα από τον αγώνα αλλά και τα δύο γκολ όπως τα κατέγραψε η κάμερα του STYLE 100 FM.

Να σας ενημερώσουμε ακόμα ότι η ομάδα του Παλαικάστρου δεν κατάφερε στο τέλος του αγώνα να πάρει τους τρεις βαθμούς χάνοντας πέναλτι στο 90΄ και έτσι το σκορ έληξε ισόπαλο 3-3