ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΕΛΑΙΟΚΟΜΙΚΟΣ
ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΚΡΥΩΝ
Τηλ : 6937468562 ΤΣΙΒΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.
O Αγροτικός Ελαιοκομικός Συνεταιρισμός Κρυών Σητείας προκειμένου να προβεί στην πρόσληψη προσωπικού Ελαιουργείου για την εξυπηρέτηση των αναγκών του, εν όψει της νέας ελαιοκομικής περιόδου 2023-2024 , κάνει γνωστό στους ενδιαφερόμενους, ότι μπορούν να προσκομίζουν τις αιτήσεις τους στον Πρόεδρο του Συν/σμού Κρυών κ. Τσιβιδάκη Ιωάννη από σήμερα Τετάρτη 11/10/2023 μέχρι την την Πέμπτη 26/10/2023 για τις παρακάτω ειδικότητες:
- Διαχειριστής – Διαχειρίστρια με γνώσεις Η/Υ (1)
- Μηχανικός (1)
- Οδηγός (1)
- Εργάτες (2)
Για το Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος
Τσιβιδάκης Ιωάννης