Ένα ευρύ ηλικιακό φάσμα αθλητών από παλαίμαχους μέχρι νέους που έχουν διακριθεί ο καθένας στο άθλημα του, τίμησε σήμερα ο ΔΟΚΑΣ, στην καλά οργανωμένη εκδήλωση του στο Πολύκεντρο.
Η βραδιά ανέδειξε την πολλή καλή δουλειά που κάνουν οι Σητειακοί όμιλοι, σύλλογοι και φορείς που έχουν να επιδείξουν διαχρονικά πολλές επιτυχίες σε συλλογικά και ατομικά αθλήματα.
Ιδιαίτερη στιγμή της βραδιάς, η παρουσία των κοριτσιών της ενόργανης γυμναστικής.
ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ