Το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Σητείας ευχαριστεί θερμά την διοργανώτρια ομάδα του κρυμμένου Θησαυρού «Κατσουλοχαέρολα», για την διοργάνωση του φιλανθρωπικού γκαλά, με στόχο την προσφορά τροφίμων στη δομή.
Οι ενέργειες αυτές οφείλουν να επιβραβεύονται και να αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση, καθώς στηρίζουμε και προσφέρουμε αγάπη, φροντίδα, αλληλεγγύη και ελπίδα στους συνανθρώπους μας.
Η Αντιδήμαρχος
Περράκη Βέρα
«ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΒΙΚΥ & ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΡΑΧΙΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ»
Το Κοινωνικό Παντοπωλείο του Δήμου Σητείας ευχαριστεί θερμά την κυρία Κουτάντου Βίκυ και τον κύριο Ραχίλη Αλέξανδρο, που προσέφεραν δωρεά τρόφιμα στη δομή.
Οι δωρεές σε τρόφιμα είναι πολύ σημαντικές και αποτελούν μέγιστη σημασία για την δομή. Οι ενέργειες αυτές οφείλουν να επιβραβεύονται και να αποτελούν παράδειγμα προς μίμηση, καθώς στηρίζουμε και προσφέρουμε αγάπη, φροντίδα, αλληλεγγύη και ελπίδα στους συνανθρώπους μας.
Η Αντιδήμαρχος
Περράκη Βέρα