Εκ μέρους του Δ.Σ. του ΣΦΝΣ σας κάνουμε γνωστό ότι οργανώνουμε μουσική βραδιά στην κεντρική πλατεία Παλαικάστρου την Πέμπτη 20 Ιουλίου, και ώρα έναρξης 21:00 με σκοπό την ενίσχυση έργου του ΣΦΝΣ και του Νοσοκομείου Σητείας.
Συμμετέχουν:
Παναγιώτης Μανιάτης
Κωνσταντίνος Τσιαντρής
Γιάννης Λυκάκης
Γιώργος Συλλιγαρδάκης
Νίκος Αϊλαμάκης
Ήχος-Φωτισμός: George E. Åggelakis
Είσοδος 5€
Χορηγοί της εκδήλωσης:
ΔΟΚΑΣ, Καταστήματα εστίασης & ψυχαγωγίας πλατείας Παλαικάστρου, Εστιατόριο Βάι Λιλιμπάκης Νεκτάριος, Γιώργος Βιτσεντζάκης Κάβα αναψυκτικών και ποτών, Κρεοπωλείο Ζυμπραγός, Μίνι Μάρκετ Γεωργία Μαυροκουκουλάκη, Μίνι Μάρκετ Γιάννα Τουλουπάκη, Αρτοποιείο Μπελιμπασάκη, Zoes market,Cafe-Bar Design Περίπτερο Γαλήνη.
Σας περιμένουμε όλους!
Εκ μέρους του Δ.Σ. του Συλλόγου Φίλων Νοσοκομείου Σητείας
Ο Πρόεδρος
Μανώλης Παπανικολάου